Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków
biała róża

Akcesoria pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków

Ostatnie pożegnanie to ceremonia, której oprawa estetyczna jest szczególnie istotna dla uczestników wydarzenia. Wszyscy chcielibyśmy, aby miała odpowiednio uroczysty charakter i oddawała cześć pamięci bliskiej nam osoby. W tym celu rodzina i przyjaciele kontaktują się z godnym zaufania zakładem pogrzebowym, który zajmie się organizacją pochówku i udzieli porady co do wyboru trumny lub urny oraz wszystkich dodatkowych akcesoriów między innymi krzyży na groby i dewocjonaliów.

Akcesoria pogrzebowe do zakupu w Krakowie

Są to produkty, dzięki którym uroczystość zyska podniosłego, a równocześnie niezwykle indywidualnego charakteru. Niezależnie od tego, czy decydują się Państwo na pogrzeb urnowy czy tradycyjny, na pewno znajdzie się w nim miejsce na nasze tabliczki, krzyże nagrobne i inne ozdoby trumienne lub urnowe. Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków prowadzi sprzedaż wszystkich akcesoriów niezbędnych do organizacji pogrzebu.

Oferujemy między innymi:

Dekoracje nagrobne, dewocjonalia i tabliczki na trumny – Kraków i okolice

Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków umożliwia zakup wszystkich wyżej wymienionych akcesoriów w jednym miejscu, co stanowi ogromną pomoc dla rodziny zajmującej się formalnościami pogrzebowymi po odejściu ukochanej osoby. Wszystkie dostępne w naszym zakładzie artykuły funeralne wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, z troską o eleganckie i odpowiednie do okazji wzornictwo. Oferowane tabliczki na trumny, krzyże nagrobne oraz dewocjonalia można obejrzeć na miejscu w naszym zakładzie pogrzebowym. W razie dodatkowych pytań lub nietypowych życzeń zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub osobiście w biurze naszego zakładu pogrzebowego przy ulicy Grzegórzeckiej 27 w Krakowie -w tych trudnych chwilach pozostajemy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę:
tel. 690 67 67 95
tel. 690 67 67 51
Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę:
tel. 690 67 67 95
tel. 690 67 67 51
Prowadzimy rozliczenia BEZGOTÓWKOWE