Zakład Pogrzebowy

ARCHANIOŁ

Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków
Zakład pogrzebowy dostępny całą dobę:
tel. 690 67 67 95 oraz 690 67 67 51
Telefon całodobowy 24h:
690 67 67 95
Kraków, Nowa Huta, Podgórze i okolice
Prowadzimy rozliczenia BEZGOTÓWKOWE
Transport zmarłych
24H / DOBĘ

Zakład Pogrzebowy Kraków 24h Archanioł

 

Świadczymy całodobowe usługi pogrzebowe, przede wszystkim na terenie Krakowa, Nowej Huty, Podgórza oraz okolic.


Naszym głównym celem jest wsparcie Państwa w chwilach, które w życiu każdego z nas są najtrudniejsze. W zakładzie Archanioł wszelkie usługi pogrzebowe wyświadczamy z wyczuciem, profesjonalizmem i zdobywanym przez lata doświadczeniem.

 

Zapewniamy odbiór zmarłych z miejsca zgonu przez całą dobę każdego dnia tygodnia po zgłoszeniu telefonicznym bądź osobistym. Dogłębne poznanie specyfiki oraz wymagań branży sprawia, że uroczystości zawsze przygotowujemy z należytą dbałością o szczegóły oraz pełnym zaangażowaniem.

Oferowane przez nasz zakład usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków

Jesteśmy dostępni całodobowo na terenie Krakowa

Usługi świadczymy na terenie całego Krakowa a w tym Podgórza, Nowej Huty, Śródmieścia, Krowodrzy i okolic miasta. W określonych przypadkach również na terenie całego kraju.

wstążka
czarna wstążka

Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić godny pochówek zmarłym oraz niezbędne wsparcie dla ich bliskich, którzy stoją w obliczu tak olbrzymiej straty. Nasz zakład pogrzebowy mieści się w Krakowie. Kompleksowe usługi świadczymy przez całą dobę.

Organizacja transportu ciała osoby zmarłej

Oferujemy transport zmarłych na terenie całego kraju. Odbieramy ciała ze szpitali, hospicjów lub mieszkań w każdy dzień roboczy, a nawet w niedzielę i święta. Organizacja ceremonii ostatniego pożegnania odbywa się w sposób nie tylko profesjonalny i sprawny, ale także z poszanowaniem godności osoby zmarłej.

Formalności po śmierci bliskiej osoby

Nasza firma pogrzebowa dopełnia wszelkich kwestii formalnych w Urzędzie Stanu Cywilnego, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych oraz Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Przygotowujemy także nekrologi do prasy.

Kompleksowa organizacja ceremonii pogrzebowej

W ramach organizacji pochówku zajmujemy się przygotowaniem zmarłego, w tym wykonujemy kremacje. Zapewniamy także oprawę muzyczną, melex w ramach konduktu żałobnego oraz możliwość zakupu tabliczek i krzyży. W zakładzie Archanioł dbamy o to, aby ostatnia podróż odbyła się w atmosferze ciszy i zadumy.

Nasz zakład pogrzebowy w Krakowie oferuje

Pogrzeb w zakładzie Archanioł zgodny z wolą zmarłego i rodziny

Organizujemy ceremonie w dowolnym obrządku wyznaniowym lub świeckim. Uroczystość w duchu danej religii jest przeprowadzona zawsze zgodnie z wierzeniem osoby zmarłej i tradycją. W trakcie takiego pogrzebu podkreśla się nadzieję na nieśmiertelność duszy i żywot wieczny. W zakładzie Archanioł oferujemy elastyczne rozwiązania – dostosowujemy je do próśb każdej rodziny pogrążonej w żałobie.

wstążka
czarna wstążka
czarna urna

Dbamy o to, by dostosować się do Państwa potrzeb pod każdym względem. Nasze profesjonalne i rzetelne usługi pogrzebowe świadczymy w Krakowie, Nowej Hucie, Podgórzu i okolicznych miejscowościach. Oferujemy szeroki wybór urn kamiennych i drewnianych, a także trumien w różnych odcieniach drewna.

Transport zwłok odbywa się z domów, mieszkań, szpitali i hospicjów. Kremacja ma miejsce w Krakowie. Przed ceremonią pogrzebową odpowiednio przygotowujemy ciało, zapewniamy melex w ramach konduktu żałobnego, jak również organizujemy oprawę muzyczną.

Nasz zakład oferuje także możliwość zamówienia oraz zakupu wiązanek, krzyży i tabliczek. Urny i trumny powstały z najtrwalszych surowców. Prezentują nienaganną estetykę wykonania oraz dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Świadczymy nasze usługi z pełnym poszanowaniem zmarłego oraz udzielamy wsparcia bliskim, którzy doświadczają ogromnej straty. Troszczymy się o profesjonalną organizację ceremonii żałobnych oraz udzielamy wszelkiej możliwej pomocy w trudnych chwilach po śmierci kochanej osoby.

Na każdym etapie organizacji ceremonii wykwalifikowany personel wykazuje się kompetencją, wysoką kulturą osobistą, zrozumieniem i życzliwością. Dla pełnego komfortu naszych klientów załatwiamy także wszelkie niezbędne kwestie formalne z właściwymi urzędami.

Zakład pogrzebowy Archanioł:

czarna urna
wieniec w kształcie serca

Kwiaty towarzyszą nam także w najsmutniejszych momentach życia, wliczając w to pogrzeby. Dlatego w zakładzie:

wieniec w kształcie serca

Skrupulatnie omawiamy wszystkie szczegóły ceremonii z bliskimi zmarłego. Dbając o detale, dostosowujemy się do wszelkich Państwa życzeń, wiedząc, jak ważne jest ostatnie pożegnanie zgodne z wartościami i tradycjami. W naszym zakładzie oferujemy możliwość prowadzenia uroczystości przez Mistrza Ceremonii. Po konsultacji z rodziną wygłasza on przemówienie. W tym zakresie współpracujemy tylko z osobami godnymi zaufania.

paląca się świeca

Śmierć jest naturalną koleją rzeczy, pociągającą za sobą konieczność skorzystania z usług pogrzebowych. Nasz zakład pogrzebowy ma swoją siedzibę w Małopolsce, a Kraków oraz jego okolice (Świątniki Górne, Mogilany, Skawina, Myślenice, Wieliczka i inne miejscowości) są lokalizacjami, w których swoje usługi świadczymy najczęściej. Posiadamy dwa punkty, pierwszy w centrum Krakowa pod adresem Grzegórzecka 27, drugi w Łagiewnikach pod adresem Siostry Faustyny 50.

Naszym priorytetem jest oferowanie Państwu pomocy w sposób rzetelny, ze szczególnym naciskiem na szacunek dla zmarłej osoby oraz poszanowanie dla Państwa uczuć. Wybierając świadczone przez nas w okolicach Krakowa usługi pogrzebowe nie należy obawiać się rozczarowania, co potwierdzają opinie dotychczasowych Klientów. W zakładzie zorganizowaliśmy już wiele uroczystości, jednak każdą następną nadal traktujemy indywidualnie.

Wspieramy naszych Klientów w tych niezwykle trudnych momentach życia, jakim jest czas następujący po śmierci bliskiej osoby. Bierzemy na siebie całą odpowiedzialność za przygotowanie oraz obsługę ceremonii pogrzebowej, jak również organizację niezbędnych urzędowych formalności. Nie wszystkie krakowskie zakłady pogrzebowe mogą pochwalić się tak szerokim zakresem usług oraz zrozumieniem dla indywidualnych potrzeb każdego Klienta, jak Zakład Pogrzebowy Archanioł.

    

Kontakt z nami


    kwiaty i wiązanki pogrzebowe

    Dodaj tu swój tekst nagłówka