Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków
biała róża

Kwiaty i wiązanki pogrzebowe Kraków

Wieńce pogrzebowe Kraków - kwiaty na ostatnie pożegnanie

Kwiaty towarzyszą nam także w najsmutniejszych momentach życia, takich jak odejście członka rodziny lub bliskiej osoby. U nas znajdą Państwo starannie skomponowane wieńce i wiązanki pogrzebowe. W przemyślany sposób dbamy o to, aby na długo zachowały swoją świeżość i nienaganny wygląd. Zapewniamy fachową obsługę oraz sprawną realizację zamówień. Udzielamy także profesjonalnych porad w kwestii wyboru odpowiedniego rodzaju kwiatów.

Pomagamy w złożeniu kondolencji, dobierając do wieńców i wiązanek napisy na szarfy w sposób indywidualny i z wyczuciem. Usługi pogrzebowe świadczymy na terenie Krakowa, Nowej Huty,  Podgórza oraz okolicznych miejscowości. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić osobie zmarłej godny pochówek, a bliskich wesprzeć w tych trudnych chwilach. Podczas uroczystości nasz zakład organizuje odpowiednią oprawę muzyczną, melexy do konduktu żałobnego oraz stosowne krzyże i tabliczki.

Całodobowe zakłady pogrzebowe w Krakowie

Każdy wieniec i wiązanka tworzy estetyczną kompozycję, godnie upamiętniającą zmarłego. Oferujemy szeroki wybór kwiatów oraz szarf. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji rośliny zachowują świeżość na wiele dni. Uwzględniamy oczekiwania i bierzemy pod uwagę wszelkie uwagi klientów. Nasza firma godnie uczestniczy w ostatniej drodze zmarłego.

Transport zwłok organizujemy na terenie całego kraju. Ciało odbieramy ze szpitali, hospicjów, a także domów i mieszkań. Pochówek przygotowujemy z dbałością o każdy detal. Nasze rzetelne i profesjonalne usługi świadczymy w Krakowie, Nowej Hucie,  Podgórzu i okolicznych miejscowościach.

Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę:
tel. 690 67 67 95
tel. 690 67 67 51
Poniżej przedstawiamy przykładowe kompozycje wiązanek:
Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę:
tel. 690 67 67 95
tel. 690 67 67 51
Prowadzimy rozliczenia BEZGOTÓWKOWE