Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków
biała róża

Oprawa pogrzebu

Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków – dokładamy wszelkich starań aby nasze usługi pogrzebowe a co z tym się wiąże oprawa każdego pogrzebu były na jak najwyższym poziomie. W naszej branży profesjonalizm ma ogromne znaczenie gdyż rodziny które szukają u nas wsparcia przechodzą trudny okres w życiu związany ze stratą bliskiej osoby, dlatego potrzebują szczególnej pomocy, zarówno na poziomie organizacyjnym jak i emocjonalnym.

Zakład Pogrzebowy Archanioł - Kraków i okolice a także cała Polska

Dla Zakładu Pogrzebowego Archanioł każdy pogrzeb jest najważniejszy a do każdej rodziny podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem wykazując pełne zrozumienie wobec straty kogoś bliskiego. Wiemy jak ważne jest dla Państwa wyczucie w tych trudnych chwilach dlatego naszą misją jest to aby usługi pogrzebowe które świadczymy sprostały oczekiwaniom które Państwo przed nami stawiacie.

Dbamy aby uroczystość pogrzebowa przebiegła w spokoju i zadumie. Mając na uwadze rangę tej uroczystości skupiamy się również na tym aby nasze usługi pogrzebowe były świadczone kompleksowo dlatego nasza oferta pozwala na skorzystanie z usług dodatkowych takich jak przygotowanie profesjonalnego nagłośnienia w czasie przemówień, rozstawienie namiotu pogrzebowego przy grobie, rozstawienie krzeseł, oprawę muzyczną w postaci muzyki na żywo lub odtworzenia dowolnej muzyki z nośnika. Jesteśmy również otwarci na poszerzenie swoich usług tak aby dostosować je do Państwa potrzeb. 

Zaklad Pogrzebowy Oprawa Pogrzebu 1 zakład pogrzebowy - usługi porzegbowe
Pogrzeb Tradycyjny Kraków

Obsługa pogrzebu, którą proponujemy w Krakowie ale również w jego okolicach a także na terenie całej Polski to proces wieloetapowy, zakres naszych usług pogrzebowych obejmuje zarówno organizację miejsca na cmentarzu (dotyczy cmentarzy komunalnych w Krakowie), jak i wynajem samochodów oraz melexów. W skład naszych usług pogrzebowych które oferujemy wchodzi również sprzedaż trumien, urn, kwiatów oraz wszystkich akcesoriów niezbędnych do pogrzebu takich jak tabliczki na trumny, urny i krzyże, klepsydry, różańce i inne artykuły funeralne.

Zajmujemy się zarówno organizacją oraz obsługą pogrzebu tradycyjnego jak i urnowego, dbając oto aby każda z tych uroczystości przebiegła z należytym szacunkiem dla zmarłej osoby oraz rodziny pogrążonej w żałobie.

Kompleksowe i profesjonalne usługi pogrzebowe

Ostatnie pożegnanie to wydarzenie szczególnej rangi, a każde z nich jest wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. To dlatego tak ważne jest aby Zakład Pogrzebowy Archanioł oferując Państwu swoje usługi pogrzebowe dysponował szeroką ofertą i wykazywał elastyczne podejście w stosunku do oczekiwań klienta.

Zakład Pogrzebowy Archanioł tworzą osoby, które są otwarte na Państwa prośby i sugestie. Chętnie dostosowujemy nasze usługi pogrzebowe do indywidualnych potrzeb oraz poszerzamy swój zakres działań o nowe atrakcyjne rozwiązania.

W razie dodatkowych pytań dotyczących naszych usług pogrzebowych zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego – jesteśmy dostępni przez całą dobę, a pracownicy naszego zakładu pogrzebowego chętnie udzielą Państwu wszystkich informacji. Zachęcamy również do osobistej wizyty w biurze naszego zakładu pogrzebowego.

Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę:
tel. 690 67 67 95
tel. 690 67 67 51
Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę:
tel. 690 67 67 95
tel. 690 67 67 51
Prowadzimy rozliczenia BEZGOTÓWKOWE