Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków
biała róża

Pogrzeb świecki - Kraków

Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków

Kraków to miasto w którym Rodziny pogrążone w żałobie coraz częściej decydują się na organizację pogrzebu świeckiego. Wynika to z przekonań całej rodziny lub jest to wola zmarłego którą jego bliscy pragną uszanować.

Zakład Pogrzebowy Archanioł – Kraków oferując swoje usługi pogrzebowe proponuje Państwu wiele możliwości przebiegu takiej ceremonii. Jednym z wariantów według którego taki pogrzeb może się odbyć jest przewodnictwo uroczystości przez Mistrza Ceremonii. Nasz Zakład Pogrzebowy współpracuje w tym zakresie tylko ze sprawdzonymi osobami godnymi zaufania. Po wcześniejszych ustaleniach w Zakładzie Pogrzebowym Archanioł, Mistrz ceremoniału świeckiego kontaktuje się telefonicznie z Rodziną zmarłej osoby w celu ustalenia przebiegu kolejnych etapów pogrzebu oraz omówieniu tekstu przemówienia które Mistrz będzie miał wygłosić.

Innym z wariantów przebiegu pogrzebu jest możliwość odprowadzenia zmarłego w ciszy i zadumie gdzie pracownicy naszego Zakładu Pogrzebowego Archanioł poprowadzą kondukt żałobny do grobu a tam najbliżsi mogą pożegnać się ze zmarłym w ciszy lub wygłosić przemówienia w których pożegnają zmarłego.

Wśród naszych usług pogrzebowych możecie państwo skorzystać z oferty przygotowania dekoracji przy grobie na czas pogrzebu w skład której wchodzą między innymi rozstawienie namiotu pogrzebowego lub przygotowanie nagłośnienia.

Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę:
tel. 690 67 67 95
tel. 690 67 67 51
Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę:
tel. 690 67 67 95
tel. 690 67 67 51
Prowadzimy rozliczenia BEZGOTÓWKOWE