Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków
biała róża

POGRZEBY

OD CZEGO ZACZĄĆ?

W przypadku zgonu w szpitalu;
Pierwszym krokiem aby rozpocząć załatwienie pochówku jest odebranie karty zgonu od lekarza następnie należy zgłosić się do Zakładu Pogrzebowego Archanioł, ul Grzegórzecka 27 –Kraków.

Jeśli zgon nastąpił w domu najpierw należy wezwać lekarza który stwierdzi zgon, po wystawieniu karty zgonu przez lekarza należy wezwać Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków pod numerem telefonu 690676795 lub 690676751.

Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków zajmuje się kompleksową obsługą pogrzebów również w zakresie dokumentacji oraz wszystkich formalności związanych z pochówkiem.

Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków – rozliczamy się bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS, MSWiA, Wojskowego Biura Emerytalnego.

Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków - Usługi Pogrzebowe

DOKUMENTY

Do rozpoczęcia załatwienia formalności w Zakładzie Pogrzebowym Archanioł Kraków są potrzebne następujące dokumenty:

Zakład Pogrzebowy Archanioł zajmie się zgłoszeniem zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego właściwego dla miejsca zgonu.

ZASIŁEK POGRZEBOWY

Aby Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków mógł zająć się załatwieniem wypłaty zasiłku pogrzebowego potrzebny jest dokument potwierdzający ubezpieczenie zmarłej osoby:

Należy również udokumentować pokrewieństwo z osoba zmarłą przedstawiając odpis Aktu Urodzenia lub Aktu Małżeństwa.

Zasiłek pogrzebowy zawsze jest wypłacany tylko z jednego tytułu.

Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę:
tel. 690 67 67 95
tel. 690 67 67 51

Tutaj dowiedzą się Państwo więcej o naszej ofercie trumien oraz urn.

Tutaj dowiedzą się Państwo więcej o naszej ofercie kwiatów oraz wiązanek.

OPRAWA MUZYCZNA

Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków oferuje państwu możliwość oprawy muzycznej ceremonii pogrzebowej. Najczęściej wybierana forma oprawy muzycznej to trąbka.

Nasz Zakład Pogrzebowy Archanioł może również zająć się profesjonalny przygotowaniem nagłośnienia wtedy gdy rodzina zmarłego planuje wygłosić przemówienia przy grobie.

KLEPSYDRY i NEKROLOGI DO PRASY

Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków przygotuje również dla Państwa klepsydry, tekst oraz wzór ustalamy wspólnie z rodziną dbając oto aby był odpowiednio sformułowany i zawierał treść która państwu odpowiada.

Jeśli rodzina zmarłej osoby wyrazi takie życzenie Zakład Pogrzebowy Archanioł zajmie się również zamieszczeniem nekrologu w prasie i pomoże Państwu ustalić odpowiedni tekst.

POGRZEB ŚWIECKI

Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków zajmuje się również organizacją pogrzebów świeckich.

Kiedy rodziny swoich zmarłych bliskich decydują się na wybór pogrzebu świeckiego My służymy pomocą w organizacji. Mistrz Ceremonii Pogrzebowej po wcześniejszym ustaleniu w Zakładzie Pogrzebowym Archanioł kontaktuje się z Państwem aby omówić szczegóły przebiegu uroczystości oraz wspólnie ustalić tekst przemówienia które Mistrz Ceremonii wygłosi.

Możliwe że rodzina zdecyduje aby pogrzeb świecki odbył się bez udziału osób prowadzących, wtedy również Zakład Pogrzebowy Archanioł służy pomocą i czuwa nad tym aby ceremonia pogrzebowa odbyła się bez zakłóceń z poszanowaniem czasu żałoby.

POGRZEB WYZNANIOWY

Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków zajmuje się organizacją pogrzebu wszystkich wyznań religijnych z pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem. Kraków to miasto wielu kultur oraz religii, Zakład Pogrzebowy Archanioł dokłada wszelkich starań żeby czas żałoby przebiegał w spokoju i zadumie.

Organizujemy pogrzeby według wskazówek rodzin zmarłych osób tak aby wszystkie oczekiwania związane z pochówkiem zostały zrealizowane. Jesteśmy zatem przygotowani aby zorganizować pogrzeb zarówno w obrządku Katolickim, Prawosławnym, Judaistycznym ale również Buddyjskim i wielu innych.

BIURO MOBILNE

Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków oferuje państwu możliwość załatwienia formalności u państwa w domu. Jest to przydatna usługa zwłaszcza dla osób starszych lub chorych. W razie chęci skorzystania z usług mobilnych Zakładu Pogrzebowego Archanioł wystarczy telefonicznie zgłosić taką chęć i umówić się na wizytę pracownika u Państwa w domu.

Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków - Usługi Pogrzebowe
Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę:
tel. 690 67 67 95
tel. 690 67 67 51
Prowadzimy rozliczenia BEZGOTÓWKOWE