Telefon całodobowy 24h:
690 67 67 95

Usługi pogrzebowe - Kraków i okolice

Zakład pogrzebowy Archanioł pomaga przejść przez najtrudniejsze życiowe doświadczenia, związane ze stratą najbliższych osób i koniecznością ich godnego pożegnania.

Mimo że śmierć jest naturalną koleją życia, dla wielu z nas jednym z najsmutniejszych doświadczeń są właśnie pogrzeby. Kraków oraz okolice – to przede wszystkim tutaj świadczymy nasze usługi pogrzebowe. Wśród nich wymienić można nie tylko przewóz i przygotowanie ciała do pochówku, ale również załatwienie urzędowych formalności i organizację wszystkich aspektów uroczystości pogrzebowej (w tym jej zaaranżowanie oraz obsługę).

  • Odbiór ciała
  • Przygotowanie zwłok do pochówku
  • Pełne załatwienie formalności pogrzebowych i urzędowych
  • Przygotowanie uroczystości pogrzebowej
Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę:
tel. 690 67 67 95
tel. 690 67 67 51

Odbiór ciał
24H / DOBĘ
Kraków + okolice

Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić godny pochówek zmarłym i niezbędne wsparcie ich bliskich, stojących w obliczu tak olbrzymiej straty. Dlatego też nasze, przede wszystkim krakowskie, usługi pogrzebowe świadczone są w sposób w pełni kompleksowy, z niezbędną delikatnością, o której zdaje się zapominać coraz większa liczba konkurencyjnych zakładów pogrzebowych. Szukając firmy organizującej pogrzeby, nie można trafić pod lepszy adres, niż Kraków, ul. Grzegórzecka 27.

usługi pogrzebowe krakówWarto zaznaczyć, że dom pogrzebowy Archanioł jest w stanie zorganizować pogrzeby w różnych obrządkach wyznaniowych, jak również w sposób całkowicie świecki. Tak zindywidualizowaną ofertą nie zawsze mogą się pochwalić inne zakłady pogrzebowe, które oferują najczęściej jedynie katolicki sposób żegnania zmarłych. A przecież pogrzeby w Krakowie coraz częściej wymagają nieco innej oprawy, wynikającej z osobistych wierzeń i oczekiwań osoby zmarłej oraz jej bliskich.

Takt, wyczucie, profesjonalizm i konkret – tymi słowami określić można oferowane przez nas usługi pogrzebowe. Kraków – przede wszystkim w tym mieście działamy, jednak nie tylko. Nie jest dla nas problemem zorganizowanie pogrzebu we właściwie dowolnej małopolskiej miejscowości.

Staramy się być maksymalnie elastyczni, dlatego istnieje możliwość dojazdu do innych miast i miejscowości.
Formalności załatwimy także w domu klienta – jeśli ten wyrazi takie życzenie.

Zapraszamy do całodobowego kontaktu, bowiem w najtrudniejszych chwilach nie należy obawiać się prośby o profesjonalną pomoc sprawdzonego zakładu pogrzebowego

Prowadzimy rozliczenia BEZGOTÓWKOWE