Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków
biała róża

Pogrzeb tradycyjny - Kraków

Trumny Kraków 2

Ceremonia uroczystego pochówku zmarłej osoby to zwyczaj obecny we wszystkich kulturach od wielu tysięcy lat. Towarzyszenie zmarłemu w jego ostatniej drodze traktowane jest jako obowiązek moralny, który pozwala równocześnie pożegnać się z bliskim i rozpocząć okres żałoby. Pochówek może być zorganizowany w rycie religijnym lub świeckim.

Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków oferuje bardzo duży wybór trumien, są one wykonane z różnego rodzaju drewna, staramy się aby nasze trumny były solidne i estetyczne a wybór różnorodny. Zakład Pogrzebowy Archanioł proponuje szeroki wybór trumien zarówno pod kątem wzorów jak i ceny. Ponadto kompleksowo zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z organizacją pogrzebu. Zadbamy o profesjonalną oprawę ceremonii pogrzebowej wraz obsługą samochodów i melexów.
Oferujemy Państwu wszystkie akcesoria potrzebne do pogrzebu są to tabliczki na trumny i urny, krzyże nagrobne, modlitewniki, klepsydry i różańce. Staramy się, aby w naszej ofercie dostępne były zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne projekty, trafiające do osób o różnej wrażliwości.

Profesjonalna opieka przez całą dobę

Od lat organizujemy pogrzeby w Krakowie a także w innych miastach i miejscowościach Polski. W naszej codziennej pracy kierujemy się przede wszystkim empatią i zrozumieniem, aby oszczędzić naszym Klientom dodatkowego stresu w tym trudnym dla nich czasie. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez całą dobę – również w niedziele i święta.

Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę:
tel. 690 67 67 95
tel. 690 67 67 51
Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę:
tel. 690 67 67 95
tel. 690 67 67 51
Prowadzimy rozliczenia BEZGOTÓWKOWE