Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków
biała róża

Transport zmarłych

Uroczystości pogrzebowe to wydarzenia które są jednymi z trudniejszych do organizacji. Muszą być przecież uroczyste i taktowne. Nie zawsze jednak rodzina i bliscy zmarłego są w stanie udźwignąć ten ciężar i samemu podjąć decyzje które są bardzo ważne a dotyczą organizacji pogrzebu. My doskonale to rozumiemy, dlatego oferujemy swoje wsparcie kompleksowo na każdym etapie organizacji tej niełatwej uroczystości. Jedną z usług, którą mamy w asortymencie naszego Zakładu Pogrzebowego Archanioł jest transport zmarłych.

To zazwyczaj jedna z pierwszych czynności zlecanych nam przez rodzinę zmarłej osoby. Jest to też często pierwszy kontakt rodziny zmarłego z naszą firmą pogrzebową, dlatego już na tym etapie dokładamy wszelkich starań żeby nasze usługi pogrzebowe były świadczone w sposób profesjonalny i z należytym wyczuciem. Transport zmarłych wykonujemy na terenie Krakowa oraz w jego okolicach a także na terenie całej Polski.

Rzetelnie i profesjonalnie

Niestety, śmierć jest nieprzewidywalna i nie sposób jej zaplanować. Zazwyczaj pojawia się w życiu naszym bądź naszych bliskich niespodziewanie, zupełnie tym samym burząc plany i postanowienia. Rodziny zwracające się do naszego Zakładu Pogrzebowego po pomoc oczekują od nas taktowności, ale i rzetelności wykonywania usług w tak trudnej sytuacji, jak śmierć bliskiej osoby.

My stajemy na wysokości zadania i wszystkie usługi pogrzebowe wykonujemy właśnie w profesjonalny sposób. Nie inaczej jest w przypadku transportu zmarłych. Bardzo często czynności z nim związane są trudne logistycznie, dlatego w pełni bierzemy je na siebie. Całodobowo bowiem prowadzimy transport zmarłych zarówno z domów bądź mieszkań, jak i szpitali, hospicjów czy innych placówek. Co ważne, tę usługę świadczymy również w niedzielę oraz święta.

Własciwe podejście

Pracownicy naszego przedsiębiorstwa doskonale znają się na swojej pracy, dzięki czemu wykonywana przez nich usługa transportu zmarłych jest profesjonalna i taktowna. W tak trudnej sytuacji, jak śmierć bliskiego oraz organizacja ostatniego pożegnania staramy się okazać rodzinie swoje wsparcie, właśnie poprzez wykonanie potrzebnych obowiązków i czynności związanych z przetransportowaniem ciała z miejsca śmierci oraz przygotowaniem go do ceremonii. Możemy zaoferować ponadto elegancką, czarną flotę samochodową, która może towarzyszyć zmarłemu również podczas jego ostatniej drogi.

Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków - Usługi Pogrzebowe
Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę:
tel. 690 67 67 95
tel. 690 67 67 51
Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę:
tel. 690 67 67 95
tel. 690 67 67 51
Prowadzimy rozliczenia BEZGOTÓWKOWE