Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków
biała róża

Pogrzeb wyznaniowy - Kraków

usługi pogrzebowe Kraków

Kraków jest miastem gdzie można odnaleźć wiele kultur i religii, wynika to zarówno z faktów historycznych jak i współczesnych migracji. Nasz Zakład Pogrzebowy Archanioł świadczy swoje usługi kompleksowo a działając w mieście takim jak Kraków musimy mieć w ofercie swoich usług pogrzebowych możliwość zaoferowania rozwiązań na tyle elastycznych aby móc je dostosować do potrzeb każdej rodziny pogrążonej w żałobie bez względu na wyznawaną religię.

Zakład Pogrzebowy Archanioł – Kraków dokłada wszelkich starań aby spełnić oczekiwania swoich klientów w tak trudnej chwili jaką jest strata bliskiej osoby. Wsłuchując się w Państwa oczekiwania robimy wszystko aby organizacja pogrzebu sprawiła Państwu jak najmniej trudu. W Krakowie a także w Polsce najwięcej pogrzebów odbywa się w obrządku katolickim, coraz częściej jednak nasz Zakład Pogrzebowy Archanioł organizuje pogrzeby wyznaniowe w różnych obrządkach, między innymi Prawosławnym, Zielonoświątkowym, Świadków Jehowy a także w kulturze Buddyjskiej czy Muzułmańskiej.

Usługi pogrzebowe naszego zakładu świadczone są z wyczuciem i profesjonalizmem, wszystkie szczegóły pogrzebu wyznaniowego omawiamy z Rodziną zmarłego dbając o detale, dostosowujemy się do Państwa życzeń wiedząc jak ważne jest pożegnanie bliskiej osoby w sposób zgodny z wartościami i tradycjami które pielęgnuje Rodzina zmarłego a wcześniej również on sam. Dokładamy wszelkich starań aby uroczystości pogrzebowe miały elegancki oraz podniosły charakter. W tym trudnym czasie oferujemy kompleksowe wsparcie oraz wiedzę i doświadczenie które na pewno ułatwią rodzinie zmarłej osoby przejście przez trudny czas żałoby.

Pracownicy naszego Zakładu Pogrzebowego Archanioł – Kraków są do Państwa dyspozycji telefonicznej we wszystkie dni tygodnia oraz we wszystkie święta 24 godziny na dobę.

Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę:
tel. 690 67 67 95
tel. 690 67 67 51
Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę:
tel. 690 67 67 95
tel. 690 67 67 51
Prowadzimy rozliczenia BEZGOTÓWKOWE