Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków
biała róża

Pogrzeb dziecka martwonarodzonego - Kraków

Zakład Pogrzebowy Archanioł Kraków

Sytuacje, w których czas pożegnania z najmłodszymi następuje jeszcze przed ich narodzinami, są bardzo bolesne. Zakład pogrzebowy Archanioł oferuje klientom zarówno wsparcie, współczucie i szacunek, jak i kompleksową obsługę pogrzebów dzieci martwo urodzonych, która odciąży rodziców oraz ich najbliższych w sprawach organizacyjnych. Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej pomocy oraz pocieszenia w przygotowaniach do pochówku.

Jak przebiega pogrzeb martwo urodzonego dziecka?

Taka ceremonia wymaga szczególnej troski i delikatności ze strony jej organizatorów. Z uwagi na specyfikę takich pożegnań, nie odprawia się tradycyjnej Mszy Świętej. Osobom wierzącym możemy jednak zapewnić możliwość odmówienia wyjątkowej modlitwy przy grobie z udziałem księdza. Pogrzeb dziecka martwo urodzonego to czas, aby w spokoju i zadumie oddać hołd maleńkiemu życiu, które, choć tak krótkie, zapisało się na zawsze w sercu rodziny.

Jakie dokumenty są potrzebne do zorganizowania pochówku dziecka?

Zgodnie z procedurami, aby pogrzeb martwo urodzonego dziecka był możliwy, konieczne jest przedstawienie karty zgonu wydanej przez lekarza. W przypadku bardzo wczesnych etapów ciąży, kiedy nie można stwierdzić płci, możliwe są badania genetyczne celem ustalenia odpowiednich danych do dokumentów. Następnie rodzice lub opiekunowie powinni udać się do Urzędu Stanu Cywilnego, gdzie dopełnione zostaną pozostałe formalności.

Zakład pogrzebowy Archanioł – wsparcie przy organizacji pochówku

Do potrzeb rodzin w dniu pożegnania podchodzimy indywidualnie, z taktem i empatią. Oferujemy przygotowanie pochówku, wsparcie w dopełnieniu formalności urzędowych, jak również kompleksową obsługę pogrzebu martwo urodzonego dziecka. Pragniemy być wsparciem zarówno emocjonalnym, jak i praktycznym. W trudnych chwilach obecność i pomoc doświadczonego zespołu mogą stanowić ukojenie. Pamiętajcie, że nie jesteście sami – Zakład Pogrzebowy Archanioł pozostaje do Waszej dyspozycji, aby pomóc przejść przez proces pożegnania martwo urodzonego dziecka z godnością i spokojem.

Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę:
tel. 690 67 67 95
tel. 690 67 67 51
Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę:
tel. 690 67 67 95
tel. 690 67 67 51
Prowadzimy rozliczenia BEZGOTÓWKOWE